VIJESTI

Poraz visočkih rukometaša u Maglaju

U prvoj prijateljskoj utakmici u pripremama za novu sezonu rukometaši Bosne poraženi su od premijerligaša Maglaja u gostima. Nakon 15 minuta igre Maglaj je vodio sa 10:8, a šest minuta prije poluvremena sa 14:12, a do odmora je visočki tim uspio izjednačiti na 16:16.

U nastavku meča, u 40. minuti, Bosna je ostala bez pivota Delića, koji je dobio crveni karton. Deset minuta do kraja Maglaj je vodio sa 28:23, a do kraja je povećao prednost na konačnih osam razlike (37:29).

Osim što je Delić dobio crveni karton, u ovom meču Visočani su igrali bez povrijeđenih Burića i Huseljića, a opravdano je odsutan bio i Balta. Naredni prijateljski meč Bosna Visoko Ekoenergija igra u srijedu protiv Sloge u Doboju.