VIJESTI

VIDEO // Filip Taraba eurogolom dokazao da nije gubio vrijeme u visočkoj Bosni

Široki Brijeg je ostvario vrlo uvjerljivu pobjedu (0:3) na gostovanju kod Igmana u Konjicu u prvoj utakmici 4. kola WWin lige BiH i tako na najbolji način isprao gorak okus nakon poraza protiv Veleža pred svojim navijačima.

Poseban kuriozitet ove utakmice je prvi gol Širokog koji je postigao Filip Taraba, nogometaš rodom iz Fojnice koji je svoje prve nogometne korake započeo u visočkoj školi nogometa.

Igrala se 41. minuta po izuzetno vrućem i teškom vremenu za igru kada je nakon izbačene lopte iz kaznenog prostora domaćih Taraba uputio sjajan udarac iz poluvoleja s 30 metara i pogodio mrežu domaćih za vodstvo Širokog Brijega – 0:1.

Do kraja prvog poluvremena promjene rezultata nije bilo. A u nastavku je Široki uspio potvrditi pobjedu sa još dva pogotka preko Jelavića i Vučura za velika tri boda.