VIJESTI

Druga liga Centar: FK Mošćanica – NK Bosna 2:2 (0:1)

U desetom kolu Druge lige Centar nogometaši Bosne odigrali su neriješeno 2:2 na gostovanju u Sarajevu kod ekipe Mošćanice.

Možda bi rekli da je bod na strani dobar da nismo gledali što smo gledali. U prvom poluvremenu korektno suđenje i 0:1 za visočki tim uz još četiri stopostotne šanse.

U drugom poluvremenu preko Tarika Hindije Bosna je povećala prednost na 0:2 i tada se činilo da je pobjeda neupitna. Međutim uslijedio je pad u igri Bosne koji su domaći iskoristili i postigli dva gola za neriješen rezultat iako je i u drugom dijelu igre Bosna imala svoje šanse, a uz sve to oštećena je i za dva čista jedanaesterca koja poznati nam sudija Sinanović koji godinama oštećuje Bosnu nije dosudio ali je prvu priliku da dosudi penal za domaće u 82.minuti odmah iskoristio.

Strijelci na ovoj utakmici su bili: Jusufović (11), Hindija (55) za NK Bosna, a Čengić (57) i Mujić (82-Penal) za FK Mošćanica.

U narednom 11.kolu ekipa Bosne u Visokom dočekuje ekipu FK Baton iz Sarajeva.