VIJESTI

(FOTO) Rukomet: Sjajna Bosna savladala ekipu Gračanice u Visokom

Rukometaši Bosne su u okviru 17. kola Premijer rukometne lige BiH savladali ekipu Gračanice rezultatom 24:23 (13:13) i tako upisali još jednu veoma važnu ovosezonsku pobjedu. Utakmica je mnogo ličila na nedavno odigranu Kup utakmicu protiv Slobode. Bosna je lošije ušla u meč, pa su gosti tokom većeg dijela prvog poluvremena imali prednost, najčešće 2-3 gola prednosti. Ipak, ponovo je odlično odigran kraj prvog dijela te je Bosna uspjela da desetak sekundi prije kraja dođe i do izjednačenja.

U nastavku je također viđena veoma neizvjesna borba u kojoj je Bosna polako ali sigurno preuzimala meč u svoje ruke te u sam finiš ušla sa prednošću, koju je i sačuvala do samog kraja. Ne treba posebno isticati da su još jednom veliku pomoć visočki igrači imali od fantastične publike u KSC “Mladost”, koja je i ovoga puta pružila svoj maksimum kako bi “pogurala” svoj tim do veoma bitne pobjede.