VIJESTI

Amarie International / Oglas za posao – stolar, lakirer

Firma Amarie International je firma sa preko 20 godina internacionalnog iskustava u proizvodnji pločastog namještaja. Firma je smješten u Visokom, na adresi Kakanjska br.4 ( u krugu bivše tekstilne industrije Vitex).

Opis posla

Tražimo više kvalificiranih osoba sa iskustvom za pojačanje našem timu, na radnom mjestu: STOLAR, LAKIRER

Početak rada: odmah.

Kandidat će biti zadužen za slijedeće zadatke:

  • rad na različitim pozicijama u sklopu proizvodnje pločastog namještaja
  • poznavanje okova za pločasti namještaj
  • korištenje svih strojeva i alata za obradu drveta i ostalih pločastih materijala
  • rezanje, obrada i montaža drvenih dijelova za pločasti namještaj
  • rad prema datim crtežima iz Corpus programa
  • praćenje toka proizvodnje
  • priprema (brušenje) mdf-a, masive za lakiranje
  • nanošenje temelja na mdf, masivu (automatsko i ručno)
  • finalno lakiranje mdf-a, masive (automatsko i ručno)

Uvjeti

  • srednja stručna sprema / KV stolar, lakirer
  • potrebno radno iskustvo najmanje 2 godine
  • sposobnost za samostalni rad kao i rad u timu
  • fizička spremnost, brzina, odgovornost
  • dobre komunikacijske vještine

Šta nudimo

  • redovita stimulativna primanja sa svim pripadajućim naknadama
  • posjeta evropskim sajmovima repromaterijala za pločasti namještaj
  • radno vrijeme ponedjeljak – petak: 07:30 – 16:00 h
  • prijava se vrši odmah
  • stalni radni odnos, sa probnim radom od 3 do 6 mjeseci

Kontakt telefon: 061 693 687

NAJNOVIJE

Na Vrh