VIJESTI

Poraz visočkih rukometaša u prijateljskom meču od Vogošće

RK “Bosna Visoko Ekoenergija” i RK “Vogošća” odigrali su prijateljski rukometni meč u KSC “Mladost” u Visokom, a u sklopu priprema za nastavak rukometne sezone. Mnogo iskusnija ekipa Vogošće slavila je pobjedu 42:33, iako se domaći tim dobro držao prvo poluvrijeme. Veći dio prvog dijela Bosna je bila ravnopravan protivnik, no Vogošća je pred kraj uspjela stvoriti osjetniju prednost te se na odmor otišlo pri rezultatu 20:17 za tim koji predvodi Senad Skopljak.

U nastavku je Vogošća dodatno pojačala svoju igru te je prednost rasla i u jednom trenutku iznosila i +10. Na kraju zaslužena pobjeda Vogošće, a Bosnu uskoro očekuje i turnir povodom 70 godina rukometa u Visokom, koji će biti održan narednog petka i subote. Više o njemu ćete moći čitati u narednim danima na našem portalu.